Náramek - přírodní amazonit a syntetický oceánský nefrit

Vyprodáno

Amazonit je díky jasně zelené barvě, která vynikne při vyleštění, oblíbeným drahým kamenem. Světle zelené, mentolové až tmavě zelené odstíny se prolínají a vytvářejí krásné a originální zbarvení. Napomáhá při hledání sebe sama, nasměřuje vás ke svobodnému vyjadřování myšlenek a nápadů. Amazonit harmonizuje hrdelní a srdeční čakru.

Léčivé účinky: Udržuje v rovnováze váš metabolismus, redukuje zubní kazy a léčí osteoporózu.

Korálky Nefritu jsou syntetické a jsou uměle dobarvovány do požadovaného odstínu. 

Nefrit je velmi účinný při emocionálních problémech, napomáhá nastolit stabilitu a harmonii. Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Jeho ochrana je nejúčinnější v případě těhotných žen a také u dětí. U dětí se dá nefrit využít k navázání nových přátelství. Přitahuje na člověka, který ho nosí bohatství a do jeho domova blaho a klid. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit hojivé schopnosti organismu. Čistí srdeční čakru.

Léčivé účinky: Největší léčivou schopnost má na ledviny a všechna onemocnění s nimi spojená. Pomáhá také ve velké míře proti urologickým problémům. Nefrit je vynikající rovněž proti nespavosti a migréně.

V mnoha případech si lidé pletou jadeit s nefritem, neboť se v angličtině nazývá totožně "Jade". Tyto dva minerály se však liší. Jadeit je pyroxen, zatímco nefrit spadá mezi amfiboly.

Vhodný pro znamení: Rak, Ryby.

Země původu: Čína, Indie, Kanada.

Rozměr náramku: 22 korálků, 14 korálků Amazonit v rozměru 10 mm a 8 korálků nefritu v rozměru 6 mm/ na zápěstí 16 cm - 19 cm, elastomer

227,00 Kč