O nás

   

Chceme Vám pomoci zútulnit Váš domov. Vyberte si z naší nabídky dekorací a obklopte se jen hezkými věcmi.

Náš obchůdek Vám může nabídnout spoustu zajímavých věcí. Od aranžerských potřeb, po hotovou dekoraci. Všechno co se u nás nachází naaranžované si můžete doma sami vytvořit dle vlastního přáni. Je možné se domluvit i na tom, že bychom Vám Vaši představu vytvořili MY. 

Pokud byste měli nějaký dotaz, neváhejte se nás kdykoliv zeptat. Můžete nám napsat email, poslat nám dotaz přímo z našich stránek v kolonce KONTAKT  a nebo nám můžete zavolat od pondělí do pátku od 9:30 do 18:00.


Budeme se na Vás těšit! 


Náš kamenný obchod je prozatím i náš e-shop, proto se někdy může stát, že výrobek, který jste si na našem eshopu zakoupili, již nemusí být ve stálé nabídce. Eshop se snažíme každý den aktualizovat, ale opravdu se může stát, že ve chvíli, kdy si zakoupíte nějaký produkt, může být v ten samí moment prodán osobě na prodejně. 

Na prostorech pro eshop, pro workshopy a kurzy se intenzivně pracuje a hledáme ten, který bude mít tu správnou energii (který se nám bude líbit nejvíce). Ovšem lockdowny a celkově COVID-19, tento rozvoj brzdí a proto si budeme muset o něco déle počkat. Věříme, že tohle zdlouhavé čekání, pak bude stát za to. 


Prodejna je otevřena podle původní otevírací doby.   

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí: 09:00 - 18:00
Úterý: 09:00 - 18:00
Středa: 09:00 - 18:00
Čtvrtek: 09:00 - 18:00
Pátek: 09:00 - 18:00

Jestliže Vám nevyhovuje některý den v týdnu a můžete pouze o víkendu, dejte nám vědět a můžeme se domluvit. 


Změny v otevírací době 

aktuálně žádné nejsou 


Naši prodejnu naleznete na Masarykova tř. 34, Olomouc.

Dostanete se k nám hravě. Můžete se k nám dostat od nádraží pěšky (cca 5-8 min.) a nebo tramvají (č.: 2,3,4,6,) zastávka U Bystřičky. Vydáte se směrem na nádraží a náš obchůdek se nachází po pravé straně. (kdybyste šli směrem od nádraží do města tak po levé)