Portfolio

V našem portfoliu představujeme širokou škálu našich realizací a projektů. Jedna z našich úspěšných akcí bylo vyzdobení svatby, která se stala nezapomenutelnou díky našim dekorativním prvkům, květinovým aranžmá a jedinečností nastávajících manželů a jejich hostů. Další zajímavý projekt jsme zrealizovali ve spolupráci s kosmetickým salónem, kde jsme vytvořili jedinečný strom, který dodává salonu jedinečnou atmosféru relaxace a elegance. Naše účast na jarmarcích nám umožňuje prezentovat naše produkty širší veřejnosti a navázat kontakt s novými zákazníky. A to nejdůležitější - zaměřujeme se na vytvoření atmosféry ve vlastním obchodě, kde naše výloha hraje klíčovou roli v prezentaci našich produktů a hodnot. Jsme přesvědčeni, že kvalitní prezentace v našem vlastním prostředí je zásadní pro přilákání a udržení zákazníků. Každý projekt, na kterém pracujeme, je pro nás výzvou a příležitostí ukázat naše schopnosti a kreativitu. Jsme hrdí na každý kousek práce, který jsme dosud vytvořili, a těšíme se na budoucí spolupráci.

Slavobrána
Vánoční výloha 2023
Výzdoba stolů
Jarmark Štarnov
Wisteria v salonu
Jarmark Komárov
výloha Halloween 2023
Dozdobení dortu
výloha Halloween 2019
Podzimní zdobení  stolů 
Jarmark 
Kartónový louskáček 2022

Svatba

S láskou na Konci Světa: Naše nezapomenutelná svatba 

Na konci světa, v malebném Javoříčku, jsme se stali svědky jedinečného spojení lásky a krásy. Naš RosessProdukt, měla tu čest aranžovat tento neopakovatelný den. Přes smsky a srdce naplněná přání nevěsty jsme připravili každý detail, aby tento den byl opravdu nezapomenutelný.

Všechno začalo slavobránou, která se stala srdcem celého obřadu. Byla nádherná, okouzlující a jedinečná, tak jako samotní novomanželé. Ačkoliv ji nechtěný zásah mírně poškodil, díky němu jsme jí mohli pevně ukotvit a zajistit, že bude stát neohroženě po celou dobu slavnosti.

Podzimní atmosféru dotvářela dekorace na stolech, květiny na autech a lucerny s šiškami a dýněmi na schodišti. Všechno se mísilo do harmonie, která byla jako vystřižená z pohádky. Kytice pro starostku k podpisům a dozdobení dortu byly jen malými dílky skládačky, kterou jsme pro tuto svatbu dotvořili.

S novomanžely jsme zůstali na jejich žádost skoro až do konce dne, abychom jim poskytli podporu a radost v každém okamžiku. Jejich vděk a štěstí byly nejlepší odměnou za naši práci.

Celá svatba byla jako sen. Hosté obdivovali naši práci, fotili se u slavobrány a užívali si každý okamžik této magické události. U proslovů Novomanželů, jsme dostali poděkování a velký potlesk od všech hostů. Pro nás to byl nejen pracovní úspěch, ale i osobní zážitek, který nás naplnil radostí a vděčností.

Libuško a Jakube, děkujeme, že jsme mohli být součástí vašeho velkého dne. Vaše důvěra a láska nám dodaly sílu a inspiraci. Přejeme vám do budoucna jen to nejkrásnější.

S láskou, 

RosessProdukt

Jsme pouze obchod, nikoli svatební salon, ale po naléhání nevěsty jsme se rozhodli jí vyhovět a vyzdobit její svatbu. Pro nás jsou výzvy jako tato cílem a příležitostí.

Přestože jsme nevěstu opakovaně varovali, že naše služby mohou být dražší, protože nejsme specializovaný svatební salon, rozhodla se pro nás. Komunikace probíhala pouze přes SMS a místo, kde se měla konat svatba, jsme viděly pouze na fotografiích.

Nevěsta je naše zákaznice, pro niž jsme vytvořily dva věnce ve tvaru trojúhelníku. Když nás kontaktovala v červenci s prosbou o vytvoření slavobrány podobné té na fotce, nečekaly jsme, že se do takového projektu pustíme. Přesto jsme se do toho s nadšením pustily a výsledek předčil veškerá očekávání.

Nevěsta a ženich viděli slavobránu až v den svatby, a i přes všechny pochybnosti jsme byly nadšené z toho, jak se celá výzdoba povedla. Ačkoliv jsme si říkaly, že jsme blázni, všechno vyšlo naprosto dokonale do posledního puntíku.

naše fotografie při vytváření a instalace

Kromě toho jsme vytvořili zmenšeninu slavobrány jako památku na celou událost, použitím květin, které jsme použili při aranžování slavobrány ve svatebním den. 

fotografie od fotografa

Z květin a zeleně, které jsme pečlivě vybrali a zpracovali, vznikly krásné aranžmány, které budou památkou na tento jedinečný den.

Wisteria

Instalace stromu Wisteria v Kosmetickém salonu

Majitelka Kosmetického salonu a vzdělávacího zařízení Štetinová Iveta, u nás vyslovila přání, že by chtěla v salonu strom Wisteria. A tak jsme učili předběžný odhad cenové nabídky a pustili se do instalace stromu v prostorách salonu. Celková instalace trvala cca 3 dny. Kmen jsme umístili na zeď, abychom vytvořili dojem jeho růstu skrz stěnu. 

Wisteria je složena s více prvků. Kmen je imitace stromu Wisteria, který jsme vysekali z betonu, otrhali nevzhlednou zeleň a umístili na zeď. Na větvě jsme použili větvě šípkové růže, kvůli jejím drobným lístkům, pospojovali podle potřeby a nainstalovali od kmene po potřebné délky. Větve jsou umístěny ve šroubovacích háčcích a na silonu. Pak se instalovaly trsy květu ve dvou barvách. Jako poslední se umístily perlové světélka, které tomu celému dodají ucelený elegantní vzhled.

Paní Štetinové se finální vzhled stromu Wisteria líbil a s naší prací byla spokojena. 

Děkujeme za možnost vyzkoušet naše schopnosti a za důvěru, kterou do nás vložila. 

Před instalací a po instalaci

Průběh instalace

Jarmarky

Účast na Jarmarku: Naše poutavé dobrodružství 

Od chvíle, kdy jsme poprvé otevřeli naše dveře, jsme se stali součástí rušného světa jarmarků. Začali jsme s jednoduchou myšlenkou - obchod na kolečkách. Sbalili jsme naše nejoblíbenější produkty a vyrazili na cesty. S sebou jsme vzali i terminál na platby kartou, abychom usnadnili nakupování našim zákazníkům. Na jarmarky nejezdíme pravidelně, ale když nás požádají o účast, málokdy odmítneme. S příchodem pandemie vše utlumilo, ale my jsme se nevzdali. Na jarmarky, na kterých jsme se objevili, jsme nabízeli nejen volnost pro každou fantazii, ale také jsme byli k dispozici jako prodejní koutek s našimi dekoracemi. Tato zkušenost nám poskytla skvělou příležitost prezentovat naše výrobky a získat nové zákazníky. Jsme vděční za každé toto poutavé dobrodružství na jarmarku a těšíme se na další!

Jestliže máte zájem o nás a naše hostování na Vaši akci, neváhejte se na nás obrátit. 

Kontaktujte nás pro další informace a společně můžeme plánovat, jak nejlépe využít naše služby a přispět k úspěchu Vaší akce. 

Výlohy

Naše výloha: Zrcadlo naší jedinečnosti a kreativity 

Naše výloha je pro nás nejen prostředkem k prezentaci našich produktů, ale také zrcadlem naší značky a kreativního přístupu. Snažíme se v ní odrážet naši jedinečnost a originalitu, aby zaujala každého kolemjdoucího a přivedla ho ke vstupu do našeho obchodu. Každá výloha je pro nás osobním projektem, který v sobě nese naši vášeň a kreativitu. Největší projekty jsou spojené s podzimními a zimními obdobími, přičemž realizace některých výloh může trvat několik dní.

Ve výloze jsme již měli širokou škálu materiálů, od látek a juty po hlínu, plážový písek, umělý sníh, skleněné kameny, seno, plotovky (dřevěné latě), umělý trávník či mech. Každá výloha představuje unikátní kombinaci těchto prvků, zúročující naši kreativitu a invenci. Podzimní období nám přineslo výrobu ohromujícího Jacka Skellingtona, který se stal neodmyslitelnou součástí naší výlohy a získal ohromnou pozornost od kolemjdoucích.

Naše vášeň pro detail a originální přístup se projevil i při oslavě Día de los Muertos, kde jsme vytvořili výlohu, která sklidila obrovský úspěch a nadšení u našich zákazníků. Na Vánoce jsme se zase pustili do výroby Louskáčka z kartonu a polystyrenu, a o rok později jsme ve spolupráci s naší kamarádkou Zuzankou vytvořili 160cm háčkovaného Grinche. Tyto projekty nám nejen umožnily vyjádřit naši kreativitu, ale také přitáhly pozornost a obdiv zákazníků.

Plánujeme, že i v nadcházejících letech naše výlohy budou plné kreativity a inspirace, a těšíme se, že je budete obdivovat stejně jako my. Každá výloha je pro nás příležitostí nejen prezentovat naše výrobky, ale také inspirovat a rozšířit naše hranice kreativity.

Náš skromný výběr našich výloh

Naše největší výlohy