Valentýn

13.02.2019

Nevíte co na Valentýna? My Vám rádi poradíme. 

Valentýn, svátek zamilovaných. Chtěly by jste udělat svoji druhé polovičce radost, ale nevíte čím? To nevadí, my Vám rádi poradíme. Zkuste zapřemýšlet co má Vaše polovička ráda, o čem mluvila pár dní před Valentýnem. Nevíte? Nedokážete si vzpomenout? Nevadí. Zkuste třeba připravit večeři a romanticky prostřít, rozhodně si myslíme, že toto gesto hlavně ocení ženy. 

Nenapadá Vás, ale jak stůl prostřít? Nemusíte se držet podle nějakého pravidla. Dejte do toho kus sebe. 

Není to přehnaně růžové, není to ani přeslazené, je to jednoduše romantické. Navíc máme i skleničky v barvě pro ní a pro něj. V růžové a v modré. Vše kromě talířů, příboru a bílých ubrousků u nás můžete zakoupit. 


A co že to máme pod talířem? Není to žádný druh prostírání, je to obyčejný věnec z peří. Když máte prostě nápad, jednoduše ho zrealizujte a nenechte se brzdit tím, že je nějaká věc už pro něco určená. 


Co se týče kapsičky na příbory, je to velice jednoduché, návod naleznete zde: Chcete dát ještě něco? Pak je to jedině dobře!

Můžete darovat Valentýnku/Valentýna, roztomilého plyšáčka nebo obraz z hlaviček růží s místem pro Váš vzkaz. 


Na Valentýna také rozhodně potěšíte krásným šperkem a ženy i velkou kyticí. 


Přejeme krásně strávený Valentýn a pokud jste single, nelamte si s tím hlavu i pro Vás máme překvapení! Ano, opravdu překvapení! Můžete si u nás zakoupit balíček, ve kterém nevíte co v něm je a po otevření, můžete být překvapeni, samozřejmě v dobrém slova smyslu. 

RosessProdukt.