Náramek - přírodní obrázkový jaspis s dřevem z bílého santalu a křížem

Vyprodáno

Kříž ze syntetického Tyrkysu 10 x 8 x 3 mm.

Jaspis je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, přivolává štěstí. Přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Léčivé účinky: Podporuje chuť k jídlu, pomáhá při léčbě poruch příjmu potravy, jako jsou nechutenství, mentální anorexie či bulimie. Pomáhá při překonávání nevolností v těhotenství i při porodu. Léčí ledviny a močový měchýř, potíže aorty a celého krevního oběhu, srdeční choroby, mozek, onemocnění sluchového ústrojí, nepravidelnosti menstruačního cyklu i neplodnost. Je nápomocen i při léčbě leukémie a zhoubných nádorů a působí jako jejich prevence.

Korálky jsou vyrobeny ze dřeva stromu Santalovníku bílého, který roste pouze v Indii, Bramě, na Srí Lance a na severu Austrálie. Santalové dřevo má velmi silnou vůni, která je pronikavá, ale velmi příjemná. Korálky ze santalového dřeva jsou ve světle hnědé barvě.

Santalové dřevo je také velmi prospěšné pro vaše tělo. Napomáhá pro správnou funkci nervové a svalové soustavy. Má blahodárné účinky při problémech se záněty, především intimních partií, pocítíte díky němu také úlevu při bolestech hlavy a zmírní svalové křeče. 

Rozměr náramku: 22 korálků, 14 korálku Jaspisu v rozměru 10 mm a 8 korálků Santalového dřeva v rozměru 8 mm/ na zápěstí 18 cm - 22 cm, elastomer

254,00 Kč